Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom

Borowa, Wilczyce, dolnośląskie

  • 1 490 000 zł
  • 140,50 m²
  • 10 604,98 zł/m²

Zdjęcie

Waldemar Zołoteń...

Skontaktuj się

Dom

Borowa, Wilczyce, dolnośląskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

1 490 000 zł

140,50 m²

10 604,98 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 6 maja 2026

1 490 000 zł 140,50 m² 10 604,98 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
400 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2017

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

400 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2017

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 490 000 zł (10 604,98 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 140,50 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2017
  •   technika budowy: murowana; pokrycie dachu: inne
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 400 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, prysznic, bidet, z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Budynek z 2017 roku w zabudowie bliźniaczej , posadowiony w nie zalewowej części miejscowości , pow 140,5 m2 na działce 400 m2 z garażem w bryle budynku
Bardzo dobrze utrzymany i urządzony, klimatyzowany, wszystkie media miejskie.
Wybudowany z bloczka karamzytowego, kryty dachówką, na posadzkach kafle i Barbinek parkietowy, okna pcv- pięciokomorowe, szyba zespolona, rolety elektryczne na parterze. (...)

Agent

Waldemar Zołoteńki

503 014...

503 014 982

503 014 982

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

503 014...

503 014 982

503 014 982

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl